Par VID paziņojumu par kases aparātu nomaiņu

Izlikšanas datums: Oct 10, 2018 12:13:5 PM

Daudzi no jums ap 9. oktobri ir saņēmuši VID paziņojumu, ka nekavējoties jāmaina kases aparāts. Lūdzam uzmanīgi izlasīt paziņojumu. Tas attiecas uz pavisam vecajiem kases aparātiem, piemēram, Samsung, Optima, CHD 5010T, CHD 3010T, kuri bija jānomaina jau sākot no 2017. gada.

Šādu vēstuli saņēmāt 2 iemeslu dēļ:

1) Esat aizmirsuši VID noņemt no uzskaites veco kases aparātu. Par kases aparāta statusu varat pārliecināties VID EDS --> Reģistri --> Lietotāja kases aparāti --> Ailīte Statuss. Ja statuss ir Reģistrēts, kases aparāts skaitās jums lietošanā. Atgādinām, ka apkalpojošais dienests vecajiem kases aparātiem veic ierakstu tehniskajā pasē par noņemšanu no uzskaites, pēc tam lietotājam pašam ir jāveic lietošanas izbeigšana.

2) Ja jūs joprojām ar šiem kases aparātiem strādājat, lūdzam apsvērt nomaiņu uz sertificētu CHD kases aparātu vai Daisy Perfect M. Ja ir nepieciešams hibrīda kases aparāts: CHD hibrīdus sola tuvākajā laikā, sertificēšana ir pabeigta, dokumenti iesniegti VID. Ja ir nepieciešama kases sistēma, pašlaik varam piedāvāt PRIME POS SHOP.