Tildes Jumis

Piedāvājam visplašāk lietoto un labāk vērtēto grāmatvedības un uzņēmuma vadības sistēmu Latvijā. Tildes Jumis risinājumi ir paredzēti dažādu nozaru maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tildes Jumis priekšrocības

Kvalitatīvs risinājums ar plašām pielāgošanas un funkcionalitātes iespējām tieši jūsu uzņēmumam, Ātra uzstādīšana un vienkārša lietošana, Pilns atbalsts un atbilstība visām Latvijas Republikas likumdošanas prasībām.Labas ziņas tirgotājiem, kuri interesējas par kases aparāta saslēgšanu ar grāmatvedības programmu - Tildes Jumis iespējams saslēgt ar vairākiem CHD kases aparāta modeļiem, izmantojot papildus komponenti. 

Izvēloties iegādāties Tildes Jumis pie mums, jums nebūs jāraizējas par tehniskajām niansēm. Kā SIA Tilde sertificēts partneris, mēs: 

Plašāku informāciju par Tildes Jumis iespējām un cenām sniegs mūsu produktu menedžeris: e-pasts: alise@norel-it.lv, tālr. 64281396

Informācija par bezmaksas risinājumu pavisam maziem uzņēmumiem Tildes Jumis Mini, kā arī Tildes Jumis atbalstu, jauninājumu lejuplādēm u.c. jautājumiem SIA Tilde mājas lapā.

Atgādinājums esošiem klientiem: Tildes Jumis abonementa pagarinājumu uz 1 gadu var pie mums iegādāties 2 mēnešu laikā pēc iepriekšējā abonementa termiņa beigām. Ja šo divu mēnešu termiņu esat nokavējuši, tad abonementu iespējams atjaunot par augstāku samaksu, nekā laicīgi pagarinot.